Chmura prywatna

Strona główna
Banner

Chmura prywatna

To rozbudowana i silnie spersonalizowana struktura IT, stworzona i dostosowana specjalnie na potrzeby indywidualnego klienta. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo danych, niezrównaną wydajność i dostępność wymaganych zasobów. Chmura prywatna nie zna słowa „kompromis”, dzięki czemu sprosta nawet najbardziej restrykcyjnym wymaganiom.

Każda chmura prywatna w IQ tworzona jest na podstawie ustaleń z klientem i szeregu konsultacji ze specjalistami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować stworzenie środowiska najlepiej odpowiadającego potrzebom danego przedsiębiorstwa.

Zastanawiasz się czy chmura prywatna to rozwiązanie dla Ciebie? Dowiedz się, co zyskasz wdrażając ją w swojej firmie!

Chmura prywatna

Cechy chmury prywatnej IQ

cloud-setting

Personalizacja infrastruktury IT

Całe środowisko dostosowane jest do potrzeb indywidualnego klienta, dzięki czemu zapewnia najbardziej efektywne rozwiązania dla danej firmy. Gwarantuje indywidualne, inteligentne rozwiązania, dzięki czemu sprosta nawet restrykcyjnym wymaganiom i zapewni najwyższą wydajność.

global-cloud

Bezpieczeństwo firmowych danych

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych standardów zabezpieczeń chmura prywatna gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa firmowych danych. Ułatwia kontrolę i przepływ informacji.

sync

Indywidualność na najwyższym poziomie

Wszystkie elementy systemu są stworzone dla klienta indywidualnego. Zapewnia totalną izolację danych i systemu od innych klientów. Chmura prywatna należy tylko do Ciebie i nie ma możliwości jej współdzielenia.

cloud-network

Elastyczność i wysoka jakość systemów

Chmura prywatna dzięki personalizacji zapewnia nieporównywalną jakość zastosowanych systemów oraz łatwość w rozbudowywaniu, modyfikacji i modernizacji wdrażanych rozwiązań.

social-network

Dla kogo jest chmura prywatna?

Chmura prywatna dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom dla których wydajność, bezpieczeństwo danych, jakość systemów oraz skalowalność i elastyczność systemów IT jest wręcz niezbędna i stanowi priorytet firmy. Najczęściej z usług chmury prywatnej korzystają: portale e-commerce, producenci oprogramowania, agencje reklamowe, sektor bankowy i medyczny oraz podmioty zajmujące się administracją i edukacją.

cloud-1

Dlaczego warto zaufać IQ tworząc chmurę prywatną?

Stworzenie chmury prywatnej to skomplikowany proces, wymagający znacznych nakładów czasu, wiedzy i finansów. Warto w tej materii zaufać profesjonalistom. Posiadamy niezbędną wiedzę, specjalistów i zasoby, dzięki którym dostarczymy Ci produkt najwyższej jakości.
Nasi specjaliści stworzą dla Twojej firmy dedykowany system, a Ty nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy kwestiami pobocznymi, jak: szkolenia, infrastruktura czy nadzór. Zrobimy to za Ciebie, byś mógł skupić się na głównej działalności swojej firmy.          

Potrzebujesz konsultacji?