801 090 005
+48 58 326 09 90
bok@iq.pl

Statystyki zużycia zasobów (Statystyki CPU)

Aby sprawdzić poziom wykorzystania zasobów procesora dostępnych w danym pakiecie wystarczy w panelu administracyjnym wejść w zakładkę Statystyki -> Statystyki CPU.

Staytyki

W zakładce Statystyki(WWW + MySQL) mamy dostęp do wykresu pokazującego jaką część jednego rdzenia CPU wykorzystuje nasz serwer wirtualny. Łatwo jest również porównać z dopuszczalnym obciążeniem, które pokazane jest jako pozioma linia na wykresie.
W zakładkach Statystyki WWW, Statystyki MySQL oraz Statystyki skryptów PHP są dostępne statystyki pokazujące obciążenie generowane przez poszczególne konta ftp , bazy danych czy skrypty PHP. Dzięki temu można łatwo i szybko zlokalizować skrypty generujące duże obciążenie i wykorzystać tą wiedzę do ich optymalizacji.

W zakładce Statystyki procesów FCGI (PHP) znajdują się statystyki błędów generowanych w momencie gdy przekraczane są parametry serwera takie jak liczba jednocześnie dostępnych procesów fcgi(procesów php) dostępnych w posiadanym pakiecie. Dane te pozwolą Państwu przenalizować czy i kiedy strony znajdujące się na danym koncie ftp przekraczają parametry serwera.