801 090 005
+48 58 326 09 90
bok@iq.pl

Udostępnianie usług

Udostępnianie usług jest funkcją pozwalającą na przydzielenie możliwości administracji wskazaną usługą, w ramach wszystkich posiadanych usług w IQ.pl. Dzięki niej mają Państwo możliwość przekazania dostępu do wybranej usługi innym kontaktom technicznym, aniżeli zdefiniowane w zakładce. "Edycja danych" oraz umożliwienie zarządzania Państwa usługą.

Wraz z udostępnieniem usługi uzyskują Państwo również dostęp do wszystkich zgłoszeń przesyłanych przez zadeklarowany kontakt do IQ, powiązanych bezpośrednio z Państwa udostępnioną usługą.


UWAGA: Udostępnienie usługi serwera wiąże się z przekazaniem wszelkich danych dostępowych do zasobów całego Państwa serwera, w tym także do możliwości generowania nowych haseł do skrzynek pocztowych czy baz danych. 

Prosimy o rozważne wykorzystywanie tej funkcji. 

 

W celu udostępnienia usługi należy wykonać następujące kroki:

1. Zalogować się do swojego panelu klienta i przejść do zakładki "Udostępnianie usług".
Jeśli nie pamiętasz swoich danych do logowania, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta


 

help

2. Wybierz usługę którą chcesz udostępnić zaznaczając ją "ptaszkiem", wprowadź login klienta / osoby której chcesz udostępnić usługę i kliknij przycisk "Udostępnij".

help 2

3. Po kliknięciu pojawi się obok nazwy usługi, login osoby / firmy której usługi zostały udostępnione. 
Kliknięcie na symbol "x" spowoduje usunięcie udostępnienia usługi danej osobie / firmie. 

help 3

4. Po udostępnieniu, osoba / firma której login został podany otrzyma emaila z informacją iż została udostępniona Jej chęć udostępnienia usługi. Po zatwierdzeniu w swoim panelu klienta, dana osoba/ firma otrzymuje wszystkie dane dostępowe do Państwa zaznaczonej usługi.