801 090 005
+48 58 326 09 90
bok@iq.pl

Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w IQ PL:

Administrator Serwerów Unix/Linux

Opis stanowiska: bieżący monitoring serwerów i usług, usuwanie awarii i usterek na serwerach, wsparcie i pomoc techniczna dla klientów firmy, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznych. Wymiar czasu pracy: pełen etat / praca dodatkowa.

Wymagania
  • biegłość (poparta co najmniej 3-letnim doświadczeniem) w administrowaniu systemem UNIX/Linux
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość konfiguracji środowiska LAMP
  • biegła znajomość baz danych PostgreSQL / MySQL
  • znajomość zagadnień sieciowych w oparciu o protokół TCP/IP
  • umiejętność programowania w językach skryptowych (sh, sed, awk itp)
  • mile widziana umiejętność programowania systemowego w języku C
  • dobra znajomość języka angielskiego (głównie dokumentacja techniczna)
  • gotowość do rozwijania swoich kwalifikacji
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów Windows
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe dla osób spełniających powyższe wymagania
  • pracę nad nowoczesnymi i zaawansowanymi technologicznie projektami
  • elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania ich do wymagań kandydata
  • swobodną (daleką od korporacyjnej) atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów

Młodszy Administrator Serwerów Linux

Opis stanowiska: bieżący monitoring serwerów i usług, usuwanie awarii i usterek na serwerach, wsparcie i pomoc techniczna dla klientów firmy, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznych. Wymiar pracy: pełen etat.

Wymagania
  • minimum roczne doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
  • dobra znajomość konfiguracji środowiska LAMP
  • dobra znajomość baz danych PostgreSQL / MySQL
  • znajomość zagadnień sieciowych w oparciu o protokół TCP / IP
  • umiejętność programowania w językach skryptowych (np. BASH, Perl)
  • mile widziana znajomość języka Python
  • znajomość paneli administracyjnych DirectAdmin i cPanel będzie dodatkowym atutem
  • chęć rozwijania swoich kompetencji
  • bardzo dobra komunikatywność (praca w grupie) oraz sumienność
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych
Oferujemy
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole (daleką od korporacyjnej)

Nie widzisz oferty dla siebie, a chcesz dla nas pracować?
Wyślij nam swoje CV, chętnie Cię poznamy!

Wyślij nam Swoje CV