801 090 005
+48 58 326 09 90
bok@iq.pl

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością


Polityka jakości

Polityka jakości

Zarząd i pracownicy IQ PL Sp. z o.o. mają świadomość, że jakość świadczonych usług jest najważniejszym kryterium kształtującym poziom zadowolenia klientów. Dlatego też, aby na trudnym rynku usług internetowych zapewnić dotychczasowym i potencjalnym klientom usługi najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnego poziomu cen zarząd firmy wdrożył system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Przebiegające w firmie procesy, są zoptymalizowane tak aby w jak największym stopniu zaspokajać wymagania rynkowe stawiane przez naszych klientów. Dzięki temu świadczone przez naszą firmę usługi charakteryzują się wysoką jakością oraz są realizowane zawsze na czas, w terminach ściśle określonych z naszymi klientami.

Zarząd firmy zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia skuteczności wdrożonego systemu zarządzania jakością, angażując w tym procesie wszystkich pracowników firmy. Niniejsza Polityka jakości wyznacza główne kierunki dalszego rozwoju naszej firmy, a za jej konsekwentną realizację oraz aktualizację odpowiada Zarząd, we współpracy z całym personelem, wykorzystując przy tym jego uwagi i spostrzeżenia.

Dnia 2.06.2006 decyzją jednostki certyfikacyjnej: PRS, firmie IQ PL Sp. z o.o. Przyznano Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą: PN-EN ISO 9001:2008.