Case Study

Kto wybiera IQ

Najedź na logotyp i kliknij w link, żeby przeczytać historię Klienta.

Brak wpisów dla aktywnej kategorii

PKS Gdańsk-Oliwa SA to firma działająca na rynku TSL od 55 lat. Bogate doświadczenie pozwoliło rozwinąć działalność firmy na rynku krajowym, jak i europejskim, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie transportu. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą transportową zarządzaną przez samoorganizację (turkusowa organizacja). Oznacza to, że spółka nie ma struktury hierarchicznej, a decyzje podejmujemy zespołowo i jesteśmy za nie odpowiedzialni.

(...) Zawsze możemy liczyć na wsparcie w procesie migracji poczty naszych klientów - nawet hurtowe przenoszenie skrzynek nie stanowi problemu. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom technologicznym takim jak autorski klaster pocztowy HA - mamy zapewnioną wysoką dostępność usług na poziomie 99,95%. (...)

Cztery z dziesięciu najlepiej zarabiających kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii należy do Cineworld. Cineworld oferuje swoim klientom najlepszej jakości obraz, dzwięk, wygodę oraz najbardziej przyjazną obsługę klienta. Wszystkie kina wyposarzone są w technologie cyfrowe. Cineworld jest też jednym z liderów w oferowaniu klientom treści w formacie 3D.

(...) Na współpracę z firmą IQ PL zdecydowaliśmy się ze względu na nieszablonowe podejście do naszych potrzeb w zakresie obsługi poczty elektronicznej. Nasze skrzynki wymagały dużej pojemności niedostępnej w standardowych ofertach. Od IQ PL otrzymaliśmy bezkonkurencyjną ofertę pod względem technicznym oraz finansowym. (...) Polecamy IQ PL jako sprawdzonego dostawcę usług poczty elektronicznej. (...)

Współpracę z IQ PL nawiązaliśmy w 2014 r. dzięki pozytywnym rekomendacjom IQ PL jako sprawdzonego dostawcy usług. Do IQ PL migrowaliśmy blisko 1500 skrzynek pocztowych - proces migracji przy wsparciu pracowników IQ PL odbył się bardzo sprawnie. Obecnie na serwerach utrzymujemy ponad 2000 skrzynek mailowych. (...) Polecamy IQ PL wszystkim dla których liczy się niezawodność.

Listy Referencyjne

z kategorii Ecommerce

Brak wpisów dla aktywnej kategorii

Potrzebujesz konsultacji?